Güncel Adresimiz: pinbahis279.com
19:00
beIN Sports 1
beIN Sports 2
S Sports 1
Spor Smart
TRT Spor
beIN Sports 3
beIN Sports 4
S Sports 2
Eurosport 1
Eurosport 2
Reklam
Canlı Skorlar
MAÇ BİTTİ
İzlemek istediğiniz maç yayını sona ermiş.
Farklı bir maç izlemek istiyorsanız Canlı Maç Listesinden veya Kanal Listesinden istediğiniz yayını izleyebilirsiniz.
Canlı
Yayınlanacaklar
Tümü
54 Maç
8 Maç
6 Maç
10 Maç
4 Maç
8 Maç
4 Maç
1 Maç
2 Maç
6 Maç
2 Maç
Sporting team
Futbol
Derby League
Sporting team
Marseille team
Marseille team
Deportivo Tepic
Futbol
Meksika Şampiyonası. Segunda
Deportivo Tepic
Catedraticos Elite
Catedraticos Elite
JOURN
Futbol
Student League
JOURN
PHIL
PHIL
Houston Baptist Huskies
Futbol
Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
Houston Baptist Huskies
Santa Clara Broncos
Santa Clara Broncos
Concordia Irvine Eagles (Women)
Futbol
Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА). Bayanlar
Concordia Irvine Eagles (Women)
Кэл Поли Помона (жен)
Кэл Поли Помона (жен)
Seattle Redhawks
Futbol
Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NСАА)
Seattle Redhawks
Portland Pilots
Portland Pilots
Tuuliin Tom Tulnuud
Futbol
Moğolistan Şampiyonası. 2.Lig
Tuuliin Tom Tulnuud
Bavarians
Bavarians
Kossa
Futbol
Solomon Adaları Şampiyonası. S-Ligi
Kossa
Waneagu United
Waneagu United
England (TBL) Bayanlar
Basketbol
Table Basketball League. Bayanlar
England (TBL) Bayanlar
Spain (TBL) Bayanlar
Spain (TBL) Bayanlar
Gray Cardinals
Basketbol
Çin. Golden Dragon Cup
Gray Cardinals
War Monks
War Monks
Poland (TBL)
Basketbol
Table Basketball League
Poland (TBL)
Switzerland (TBL)
Switzerland (TBL)
İtalya (TBL)
Basketbol
Table Basketball League
İtalya (TBL)
Greece (TBL)
Greece (TBL)
Karadağ (GL) Bayanlar
Basketbol
Galaxy League. National
Karadağ (GL) Bayanlar
Sırbistan (GL) Bayanlar
Sırbistan (GL) Bayanlar
Oka
Basketbol
PRO League
Oka
Don
Don
İtalya
Voleybol
SpikeVolleyball. International Cup
İtalya
Mısır
Mısır
Black Stars
Voleybol
Canaveral League
Black Stars
Yellow Stars
Yellow Stars
Favorit
Voleybol
Amber Cup
Favorit
Vityaz
Vityaz
ABD (Bayanlar)
Voleybol
SpikeVolleyball. International Cup. Bayanlar
ABD (Bayanlar)
Kanada (Bayanlar)
Kanada (Bayanlar)
Phoenix
Voleybol
Sloboda. Doğu Bölgesi Ligi
Phoenix
Alians
Alians
Magnum (Bayanlar)
Voleybol
Ural League 2. Bayanlar
Magnum (Bayanlar)
Iset (Bayanlar)
Iset (Bayanlar)
SKA-Sibir (Pro)
Voleybol
Pro League. Siberia
SKA-Sibir (Pro)
Baikal (Pro)
Baikal (Pro)
Conegliano (LL) Bayanlar
Voleybol
Liberty League. Bayanlar
Conegliano (LL) Bayanlar
Busto-Arsizio (LL) Bayanlar
Busto-Arsizio (LL) Bayanlar
USC Trojans (Bayanlar)
Voleybol
Ulusal Öğrenci Spor Birliği (NSAA). Bayanlar
USC Trojans (Bayanlar)
San Diego Toreros (Bayanlar)
San Diego Toreros (Bayanlar)
Özbekistan
Voleybol
Asya Şampiyonası
Özbekistan
Tayland
Tayland
Alina Konchakova
Tenis
Neva Open. Bayanlar
Alina Konchakova
Elvira Ten
Elvira Ten
Renat Sakhabutdinov
Tenis
Neva Open
Renat Sakhabutdinov
Dmitry Orlov
Dmitry Orlov
Yaroslav Narkevich
Tenis
Daily Pro Tour
Yaroslav Narkevich
Roman Gumenyuk
Roman Gumenyuk
Pavel Leonchik
Tenis
Daily Aqua Tour
Pavel Leonchik
Artem Cherkasov
Artem Cherkasov
German Kovalev
Masa Tenisi
Masters
German Kovalev
Evgeny Kosyanenko
Evgeny Kosyanenko
Andrey Nyrkov
Masa Tenisi
Mini Table Tennis
Andrey Nyrkov
Ayrat Abulaev
Ayrat Abulaev
Igor Razumov
Masa Tenisi
ART Cup
Igor Razumov
Aleksandr Panchenko
Aleksandr Panchenko
Alisher Karimjanov
Masa Tenisi
Masters
Alisher Karimjanov
Vladimir Shirokov (RUS)
Vladimir Shirokov (RUS)
Alina Garshina
Masa Tenisi
UFO Cup. Bayanlar
Alina Garshina
Anastasia Korablina
Anastasia Korablina
Timur Mamazakirov (RUS)
Masa Tenisi
Masters
Timur Mamazakirov (RUS)
Maxim Boboryko
Maxim Boboryko
Yuri Gromyak
Masa Tenisi
Pro Spin Series
Yuri Gromyak
Maxim Smyshnikov (RUS)
Maxim Smyshnikov (RUS)
Oleksii Kaulik
Masa Tenisi
Pro Spin Series
Oleksii Kaulik
Alexey Shilo (RUS)
Alexey Shilo (RUS)
Black panthers
Buz Hokeyi
3HL League
Black panthers
Grandmaster
Grandmaster
Everest 2x2
Buz Hokeyi
World Hockey Tour. League B
Everest 2x2
Bastion 2x2
Bastion 2x2
Romantik
Buz Hokeyi
Championship of the Novosibirsk region. Major League
Romantik
Kristall Obges
Kristall Obges
Vorony team
Buz Hokeyi
Ice Cup. National
Vorony team
Sapsan Team
Sapsan Team
White Bruins
Buz Hokeyi
3HL League
White Bruins
Coyotes
Coyotes
Amurskie Tigry
Buz Hokeyi
МHL
Amurskie Tigry
МHC Spartak
МHC Spartak
Las Vegas Aviators
Beyzbol
Küçük Beyzbol Ligi
Las Vegas Aviators
Sacramento River Cats
Sacramento River Cats
Memphis Redbirds
Beyzbol
Küçük Beyzbol Ligi
Memphis Redbirds
Louisville Bats
Louisville Bats
Pune Wartiiors (PL)
Kriket
Premier League A
Pune Wartiiors (PL)
Gujorat Liohs (PL)
Gujorat Liohs (PL)
Northern Warriors
Kriket
Silver League
Northern Warriors
Mighty Falcons
Mighty Falcons
Sneaky Assasins
Counter Strike
Counter-Strike
Sneaky Assasins
Avant Garde.CS
Avant Garde.CS
Brezilya (Bodya)
eSports
Esoccer Battle
Brezilya (Bodya)
Fransa (Nazario)
Fransa (Nazario)
Portugal (Yaloo)
eSports
Esoccer Battle
Portugal (Yaloo)
Almanya (rambeez)
Almanya (rambeez)
Atalanta (Member)
eSports
Esoccer Live Arena
Atalanta (Member)
Internazionale Milano (Skripp)
Internazionale Milano (Skripp)
Milan (Oolancer)
eSports
Esoccer Live Arena
Milan (Oolancer)
Napoli (fasTIC)
Napoli (fasTIC)
Takım 1
League Of Legends
All Random All Mid
Takım 1
Takım 2
Takım 2
Takım 1
League Of Legends
Classic Mode
Takım 1
Takım 2
Takım 2
Tümü
46 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
0 Maç
Antalyaspor
Günün maçı19:00 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Antalyaspor
Beşiktaş
Beşiktaş
Rio Ave
13:00 / Futbol
Sport TV1 - Portekiz 1. Ligi
Rio Ave
CD Feirense
CD Feirense
Sivasspor
13:30 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Sivasspor
Gaziantep FK
Gaziantep FK
Wolverhampton
14:30 / Futbol
S Sports 1 - Premier Lig
Wolverhampton
Brentford
Brentford
F.Düsseldorf
14:30 / Futbol
beIN Sports 2 - 2. Bundesliga
F.Düsseldorf
Jahn Regensburg
Jahn Regensburg
Holstein Kiel
14:30 / Futbol
beIN Sports 3 - 2. Bundesliga
Holstein Kiel
Hannover
Hannover
Hull City
14:30 / Futbol
beIN Sports Max 2 - Championship
Hull City
Sheffield
Sheffield
Rayo Vallecano
15:00 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Rayo Vallecano
Getafe
Getafe
MotoGP San Marino
15:10 / Motosiklet Yarışları
S Sports 2 - MotoGP San Marino Sıralama Turları
MotoGP San Marino
Sıralama Turları
Sıralama Turları
Genoa
16:00 / Futbol
S Sports 2 - Serie A
Genoa
Fiorentina
Fiorentina
Kasımpaşa
16:00 / Futbol
beIN Sports 1 - Süper Lig
Kasımpaşa
Trabzonspor
Trabzonspor
Eyüpspor
16:00 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Eyüpspor
BB Erzurumspor
BB Erzurumspor
Sochaux
16:00 / Futbol
beIN Sports 4 - Ligue 2
Sochaux
Paris FC
Paris FC
Arminia Bielefeld
16:30 / Futbol
beIN Sports 3 - Bundesliga
Arminia Bielefeld
Hoffenheim
Hoffenheim
Augsburg
16:30 / Futbol
beIN Sports Max 2 - Bundesliga
Augsburg
M´gladbach
M´gladbach
Bayern Münih
16:30 / Futbol
beIN Sports 2 - Bundesliga
Bayern Münih
Bochum
Bochum
Liverpool
17:00 / Futbol
A Spor - Premier Lig
Liverpool
Crystal Palace
Crystal Palace
Manchester City
17:00 / Futbol
S Sports 1 - Premier Lig
Manchester City
Southampton
Southampton
Atletico Madrid
17:15 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Atletico Madrid
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
FC Famalicao
17:30 / Futbol
Sport TV1 - Premier Lig
FC Famalicao
Maritimo Madeira
Maritimo Madeira
Heerenveen
17:30 / Futbol
Fox Sports 1 - Eredivisie
Heerenveen
Fortuna Sittard
Fortuna Sittard
Lens
18:00 / Futbol
beIN Sports 4 - Ligue 1
Lens
Lille
Lille
Polonya
18:30 / Voleybol
Sport TV5 - Avrupa Şampiyonası Yarı Final Erkekler
Polonya
Slovenya
Slovenya
Inter
19:00 / Futbol
S Sports 2 - Serie A
Inter
Bologna
Bologna
Adana Demirspor
19:00 / Futbol
beIN Sports 2 - Süper Lig
Adana Demirspor
Rizespor
Rizespor
Manisa Futbol Kulübü
19:00 / Futbol
TRT Spor - 1. Lig
Manisa Futbol Kulübü
Bandırmaspor
Bandırmaspor
1. FC Köln
19:30 / Futbol
beIN Sports 3 - Bundesliga
1. FC Köln
Leipzig
Leipzig
Aston Villa
19:30 / Futbol
S Sports 1 - Premier Lig
Aston Villa
Everton
Everton
Elche
19:30 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Elche
Levante
Levante
Willem II
19:45 / Futbol
Fox Sports 2 - Eredivisie
Willem II
Groningen
Groningen
Belenenses
20:00 / Futbol
Sport TV1 - Premier Lig
Belenenses
Gil Vicente
Gil Vicente
Ajax
21:00 / Futbol
Fox Sports 1 - Eredivisie
Ajax
Cambuur
Cambuur
Dunkerque
21:00 / Hentbol
beIN Sports 4 - LNH Yıldızlar Ligi
Dunkerque
Nantes
Nantes
Werder Bremen
21:30 / Futbol
beIN Sports 3 - 2. Bundesliga
Werder Bremen
Hamburg
Hamburg
US Salernitana
21:45 / Futbol
S Sports 2 - Serie A
US Salernitana
Atalanta
Atalanta
Royal Charleroi
21:45 / Futbol
Tivibu Spor 2 - Pro Lig
Royal Charleroi
Club Brugge
Club Brugge
St.Etienne
22:00 / Futbol
beIN Sports 2 - Ligue 1
St.Etienne
Bordeaux
Bordeaux
Alaves
22:00 / Futbol
Spor Smart - LaLiga
Alaves
Osasuna
Osasuna
Utrecht
22:00 / Futbol
Fox Sports 2 - Eredivisie
Utrecht
RKC Waalwijk
RKC Waalwijk
Sırbistan
22:00 / Voleybol
Sport TV5 - Avrupa Şampiyonası Yarı Final Erkekler
Sırbistan
İtalya
İtalya
Arouca
22:30 / Futbol
Sport TV1 - Premier Lig
Arouca
Vitoria Guimaraes
Vitoria Guimaraes
Racing Club Avellaneda
00:00 / Futbol
Sport TV5 - Profesyonel Lig
Racing Club Avellaneda
CA Talleres de Cordoba
CA Talleres de Cordoba
Anthony Smith
02:00 / Dövüş Sporları
Sport TV1 - UFC Fight Night
Anthony Smith
Ryan Spann
Ryan Spann
Atletico Tucuman
02:15 / Futbol
Sport TV5 - Profesyonel Lig
Atletico Tucuman
Boca Juniors
Boca Juniors
FC Cincinnati
02:30 / Futbol
Fox Sports 1 - ABD MLS
FC Cincinnati
New York City FC
New York City FC
Houston Dynamo
04:30 / Futbol
Fox Sports 1 - ABD MLS
Houston Dynamo
FC Dallas
FC Dallas
Reklam
Antalyaspor
Antalyaspor
-
Beşiktaş
Süper Lig / 5. Hafta
19:00 / beIN Sports 1
Beşiktaş
Rio Ave
Rio Ave
-
CD Feirense
Portekiz 1. Ligi / 6. Hafta
13:00 / Sport TV1
CD Feirense
Sivasspor
Sivasspor
-
Gaziantep FK
Süper Lig / 5. Hafta
13:30 / beIN Sports 1
Gaziantep FK
Wolverhampton
Wolverhampton
-
Brentford
Premier Lig / 5. Hafta
14:30 / S Sports 1
Brentford
F.Düsseldorf
F.Düsseldorf
-
Jahn Regensburg
2. Bundesliga / 7. Hafta
14:30 / beIN Sports 2
Jahn Regensburg
Holstein Kiel
Holstein Kiel
-
Hannover
2. Bundesliga / 7. Hafta
14:30 / beIN Sports 3
Hannover
Hull City
Hull City
-
Sheffield
Championship / 8. Hafta
14:30 / beIN Sports Max 2
Sheffield
Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
-
Getafe
LaLiga / 5. Hafta
15:00 / Spor Smart
Getafe
Genoa
Genoa
-
Fiorentina
Serie A / 4. Hafta
16:00 / S Sports 2
Fiorentina
Kasımpaşa
Kasımpaşa
-
Trabzonspor
Süper Lig / 5. Hafta
16:00 / beIN Sports 1
Trabzonspor
Eyüpspor
Eyüpspor
-
BB Erzurumspor
1. Lig / 6. Hafta
16:00 / TRT Spor
BB Erzurumspor
Sochaux
Sochaux
-
Paris FC
Ligue 2 / 8. Hafta
16:00 / beIN Sports 4
Paris FC
Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld
-
Hoffenheim
Bundesliga / 5. Hafta
16:30 / beIN Sports 3
Hoffenheim
Augsburg
Augsburg
-
M´gladbach
Bundesliga / 5. Hafta
16:30 / beIN Sports Max 2
M´gladbach
Bayern Münih
Bayern Münih
-
Bochum
Bundesliga / 5. Hafta
16:30 / beIN Sports 2
Bochum
Liverpool
Liverpool
-
Crystal Palace
Premier Lig / 5. Hafta
17:00 / A Spor
Crystal Palace
Manchester City
Manchester City
-
Southampton
Premier Lig / 5. Hafta
17:00 / S Sports 1
Southampton
Atletico Madrid
Atletico Madrid
-
Athletic Bilbao
LaLiga / 5. Hafta
17:15 / Spor Smart
Athletic Bilbao
FC Famalicao
FC Famalicao
-
Maritimo Madeira
Premier Lig / 6. Hafta
17:30 / Sport TV1
Maritimo Madeira
Heerenveen
Heerenveen
-
Fortuna Sittard
Eredivisie / 5. Hafta
17:30 / Fox Sports 1
Fortuna Sittard
Lens
Lens
-
Lille
Ligue 1 / 6. Hafta
18:00 / beIN Sports 4
Lille
Polonya
Polonya
-
Slovenya
Avrupa Şampiyonası, Final Turu / 2. Hafta
18:30 / Sport TV5
Slovenya
Inter
Inter
-
Bologna
Serie A / 4. Hafta
19:00 / S Sports 2
Bologna
Adana Demirspor
Adana Demirspor
-
Rizespor
Süper Lig / 5. Hafta
19:00 / beIN Sports 2
Rizespor
Manisa Futbol Kulübü
Manisa Futbol Kulübü
-
Bandırmaspor
1. Lig / 6. Hafta
19:00 / TRT Spor
Bandırmaspor
1. FC Köln
1. FC Köln
-
Leipzig
Bundesliga / 5. Hafta
19:30 / beIN Sports 3
Leipzig
Aston Villa
Aston Villa
-
Everton
Premier Lig / 5. Hafta
19:30 / S Sports 1
Everton
Elche
Elche
-
Levante
LaLiga / 5. Hafta
19:30 / Spor Smart
Levante
Willem II
Willem II
-
Groningen
Eredivisie / 5. Hafta
19:45 / Fox Sports 2
Groningen
Belenenses
Belenenses
-
Gil Vicente
Premier Lig / 6. Hafta
20:00 / Sport TV1
Gil Vicente
Ajax
Ajax
-
Cambuur
Eredivisie / 5. Hafta
21:00 / Fox Sports 1
Cambuur
Dunkerque
Dunkerque
-
Nantes
LNH Yıldızlar Ligi / 2. Hafta
21:00 / beIN Sports 4
Nantes
Werder Bremen
Werder Bremen
-
Hamburg
2. Bundesliga / 7. Hafta
21:30 / beIN Sports 3
Hamburg
US Salernitana
US Salernitana
-
Atalanta
Serie A / 4. Hafta
21:45 / S Sports 2
Atalanta
Royal Charleroi
Royal Charleroi
-
Club Brugge
Pro Lig / 8. Hafta
21:45 / Tivibu Spor 2
Club Brugge
St.Etienne
St.Etienne
-
Bordeaux
Ligue 1 / 6. Hafta
22:00 / beIN Sports 2
Bordeaux
Alaves
Alaves
-
Osasuna
LaLiga / 5. Hafta
22:00 / Spor Smart
Osasuna
Utrecht
Utrecht
-
RKC Waalwijk
Eredivisie / 5. Hafta
22:00 / Fox Sports 2
RKC Waalwijk
Sırbistan
Sırbistan
-
İtalya
Avrupa Şampiyonası, Final Turu / 2. Hafta
22:00 / Sport TV5
İtalya
Arouca
Arouca
-
Vitoria Guimaraes
Premier Lig / 6. Hafta
22:30 / Sport TV1
Vitoria Guimaraes
Racing Club Avellaneda
Racing Club Avellaneda
-
CA Talleres de Cordoba
Profesyonel Lig / 12. Hafta
00:00 / Sport TV5
CA Talleres de Cordoba
Atletico Tucuman
Atletico Tucuman
-
Boca Juniors
Profesyonel Lig / 12. Hafta
02:15 / Sport TV5
Boca Juniors
FC Cincinnati
FC Cincinnati
-
New York City FC
ABD MLS / . Hafta
02:30 / Fox Sports 1
New York City FC
Houston Dynamo
Houston Dynamo
-
FC Dallas
ABD MLS / . Hafta
04:30 / Fox Sports 1
FC Dallas